Перша перевірка знань на Автоекзаменаторі. Швидкий старт

Проведення першої перевірки знань на Автоекзаменаторі

При перевірці знань з використанням Автоекзаменатора :

  • працівник здає тест на Автоекзаменаторі і отримує оцінку

  • при позитивному результаті комісія з перевірки знань, в разі необхідності, проводить співбесіду з працівником і допускає (не допускає) його до роботи.

Здача теста на Автоекзаменаторі

Здача теста на Автоекзаменаторі може проходити очно або дистанційно, під час засідання комісії з перевірки знань чи перед засіданням комісії.

Детальніше – в «Інструкції користувача – частина 2».

Рекомендуємо першу здачу тесту на Автоекзаменаторі провести перед засіданням комісії. Бажано, щоб перше тестування було очним, тобто проводилось в присутності фахівця, відповідального за організацію перевірки знань.

Перед здаванням теста треба звернути особливу увагу працівників на можливість позначити ті тести, відповіді на які Автоекзаменатор, на думку працівника, оцінив «несправедливо». Позначені працівником тести треба обговорити з ним після тестування.

Що означає позначити тестові завдання і як їх позначити - читайте в «Інструкції користувача – частина 2».

На засіданні комісії

Комісія розглядає звіт про тестування працівника, який автоматично формується Автоекзаменатором. При необхідності проводиться співбесіда, протягом якої члени комісії можуть задати працівникам додаткові питання або обговорити його відповіді на тестові завдання. Комісія приймає остаточне рішення - «здав» /«не здав».

Після засідання комісії Автоекзаменатор допоможе підготувати протокол перевірки знань за формою, що наведена в «Типовому положенні про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

Детально про підготовку протоколу перевірки знань - в «Інструкції користувача – частина 2».

Важливо, що перелічені заходи дозволять створити доброзичливу атмосферу протягом проведення перевірки знань, знизять зайву напругу при тестування і тим самим сприятимуть позитивному відношенню працівників до Автоекзаменатора.

Звертаємо увагу, що при використанні Автоекзаменатора:

  • члени комісії витратять менше часу на перевірку знань, основну роботу виконає Автоекзаменатор;

  • результат перевірки стає прозорим, звіти про тестування зберігаються в Автоекзаменаторі і їх завжди можна переглянути.

На головну сторінку ->