Перша перевірка знань на Автоекзаменаторі. Швидкий старт.
Проведення першого навчання на Автоекзаменаторі
Навчання на Автоекзаменаторі проходить у формі самопідготовки при роботі з програмою «Курс».
Перше навчання можна проводити:
очно в навчальному класі або кабінеті з охорони праці в присутності особи, яка відповідає за навчання;
дистанційно на робочих місцях працівників або вдома на смартфоні, планшеті, комп’ютері.
Не принципово де саме працівник буде проходити самопідготовку.
Важливо організувати:
допомогу працівникам, які будуть вивчати законодавчі акти, НПАОП та ін. на Автоекзаменаторі, при виникненні ускладнень в їх роботі;
Для вирішення цієї задачі потрібно:
Перед початком навчання провести вступну лекцію. На ній ознайомити працівників з програмою «Курс». Звернути увагу на те, що на кожній сторінці Автоекзаменатора є «ДОВІДКА», з описом можливих дій на відповідній сторінці.
В період самопідготовки організувати постійно діюче консультування працівників. Консультування можна проводити очно або дистанційно за допомогою різних засобів зв’язку – електронна пошта, телефон, програма ZOOM або інші програми, які підтримують проведення відеоконференцій.
постійний контроль за процесом самопідготовки з боку фахівця, відповідального за навчання.
Контроль за процесом самопідготовки виконується на основі аналізу звітів про самопідготовку, які зберігаються в Автоекзаменаторі. У звітах є інформація про документи опрацьовані працівником, час роботи з кожним документом, результати здачі «пробних» тестів. Маючи цю інформацію, фахівець, відповідальний за навчання, може краще керувати процесом самопідготовки, - заохочувати «лінивих», підтримувати тих, хто відстає.
Коригування оцінки.
Аналіз звітів про самопідготовку, а саме даних про здачу тестів, надасть змогу відкоригувати оцінку. Якщо більшість працівників пробують здавати тести і отримують за тести оцінку «не здав», то треба відкоригувати оцінку - зменшити процент правильних відповідей на оцінку «здав».